Pare slow o nas..

Centrum Kempingowe Go Camp istnieje na rynku już ponad 15 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży używanych przyczep kempingowych. W naszym asortymencie znajdziecie prawie wszystkie dostępne marki przyczep angielskich. Od 2017 roku zajmujemy się również wynajmem kamperów, a od 2020 roku wynajmem przyczep kempingowych. Wszystkie sprzedawane przez nas przyczepy są gruntownie sprawdzane u nas w siedzibie pod względem technicznym oraz sprawności urządzeń będących na ich wyposażeniu. Na miejscu przy zakupie urządzenia są ponownie podłączane i przeprowadzany jest pełen instruktaż. Oferujemy również transport zakupionej przyczepy na terenie całego kraju (w promieniu 50 km od Poznania- GRATIS). 

Jesli chodzi o wynajem nasze ceny sa bardzo konkurencyjne. Wliczamy w cenę wiekszość dodatków, które zwykle są za dopłatą (np. drugi kierowca, ubezpieczenie OC/AC/NWW na terenie calej Europy, pakiet Assistance Złoty+) U nas nie ma limitu kilometrow - mozesz podróżowac do woli, gdzie Cię oczy zaniosą!

 

Nasze pojazdy sa regularnie serwisowane. Zanim wyjedziesz z naszej bazy dokladnie Tobie opowiemy jak wszystko w kamperze/przyczepie dziala - od kuchenki i grzejnika do wymiany butli gazowej czy opróżnienia pojemnika na odpady. Dokładna instrukcja będzie również dostępna w formie papierowej.

Oferujemy możliwość pozostawienia samochodu na naszej ogrodzonej posesji na czas wakacji - nie wiąże sie to z żadnym dodatkowym kosztem!

Chcesz zaoszczędzic? Wynajmij kampera/przyczepę poza sezonem, np.w maju lub październiku kiedy pogoda jest nadal bardzo przyjemna do zwiedzania, a ceny dużo niższe.

 

ZAPRASZAMY 7 dni w tygodniu, w weekendy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

przyczepykampery